Członkowie - Nowa strona WIR-LGD

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Członkowie

Stowarzyszenie WIR
Lista Członków
Stowarzyszenia „WIR” – Wiejska Inicjatywa Rozwoju

Sektor Publiczny:
a) Gminy:
1. Gmina Bielice,
2. Gmina Chociwel,
3. Gmina Dobrzany,
4. Gmina Dolice,
5. Gmina Ińsko,
6. Gmina Kobylanka,
7. Gmina Kozielice,
8. Gmina Marianowo,
9. Gmina Pyrzyce,
10. Gmina Stargard,
11. Gmina Stara Dąbrowa,
12. Gmina Stare Czarnowo,
13. Gmina Suchań,
14. Gmina Warnice,
b) Biblioteki:
1. Gminna Biblioteka Publiczna w Suchaniu,
2. Biblioteka Publiczna w Marianowie,
3. Biblioteka Publiczna Gminy Stargard,
c) Domy Kultury:
1. Gminny Ośrodek Kultury w Kobylance,
2. Pyrzycki Dom Kultury,
d) Powiat Stargardzki,

Sektor gospodarczy:
1. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „ADAMPOL” Adam Gumny,
2. Usługi Dźwigowo-Transportowe Roman Łużyński,
3. Daniel Wilk LUPUS Biuro Projektów Inwestycyjnych,
4. Piekarnia SOWNO Waldemar Augustyniak,
5. Arkadiusz Żygadło Przedsiębiorstwo Budowlano-Transportowe „ARBET”,
6. MEWES POLSKA Renata Węgrzyn,
7. Roman Tuński,
8. Tomasz Szczepanowski P.P.H.U. PROX,
9. Rarytas Spółka z o.o.,
10. Ośrodek Sportu i Rekreacji OSiR Spółka z o.o.,
11. Blacharstwo, lakiernictwo, mechanika samochodowa Zbigniew Kacpura,
12. Nowak Urszula,
13. VIGOR S.C. Leila Ćwiklińska Piotr Ćwikliński,
14. Firma Handlowo-Usługowa Jacek Matyjasik,
15. Systemy Zabezpieczeń – Instalacje Elektryczne – TV Przemysłowa „S.I.T.” Grzegorz Woźniak,
16. „PLUTA” Paweł Pluta Agata Pluta Spółka Jawna,
17. Zakład Ochrony Środowiska Zbigniew Daniłowicz,
18. Przetwórnia Owocowo-Warzywna „Irena” Zdzisław Kołodziej,
19. PHU Renata Hejman,
20. Dariusz Zybała Przetwórstwo i Handel,
21. Usługi Budowlane „NOWY DOM” Bogusław Bogdanowicz,
22. Krystyna Staniszewska Sklep Spożywczo-Przemysłowy,
23. Aleksandra Szagdaj indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska,
24. Arkadiusz Margula Sklep Spożywczo-Przemysłowy,
25. Ryszard Gorczycki,
26. Franciszek Woźniak,
27. Krzysztof Piątek,
28. Katarzyna Kosno,
29. Fundacja – Pomorski Instytut Akwakultury i Limnologii,
30. Gospodarstwo Rybackie Michał Czerepaniak,
31. GRUT Leszek Rogalewicz,
32. Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego w Szczecinie,
33. Marek Kędziora Import Eksport PŚŻ „SYDONIA” M.M. Kędziora – Marek Kędziora,
34. Karla Katarzyna Rogalewicz,
35. Edyta Pajor,
36. Jadwiga Galaś,
37. P.B.H.U. „MODEHPOLMO” Spółka z o.o.,
38. Renata Pawulska de Boer,
39. Clemens de Boer,
40. HANDEL Art. Przem. i Spoż. Mirosław Różański,
41. Jarosław Jurkiewicz HANDEL I MAŁA GASTRONOMIA

Sektor Społeczny:
1. Stowarzyszenie Aktywnych Mieszkańców Barzkowic „SAMBa”,
2. Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Dalewo i Gogolewo,
3. Stowarzyszenie Forum Chociwelskie,
4. Stowarzyszenie Most ku Przyszłości,
5. Stowarzyszenie „Grzędzice Jutra”,
6. Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Kicko,
7. Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Gminy Suchań,
8. Stowarzyszenie MEDUE z Morzyczyna,
9. Stowarzyszenie Klaster Nowoczesna Gospodarka Ziemi Pyrzyckiej,
10. Stowarzyszenie „Wyszkowa Góra i MY”,
11. Stowarzyszenie Ludzi Aktywnych,
12. Stowarzyszenie Biesiada,
13. Stowarzyszenie Ińska Rzeczpospolita Babska,
14. Stowarzyszenie Romów w Pyrzycach „PATRA”,
15. Towarzystwo Rozwoju Gminy Marianowo,
16. Polskie Towarzystwo Walki z Kalectwem koło terenowe w Chociwlu,
17. Izba Rzemieślnicza Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Szczecinie,
18. Towarzystwo Przyjaciół Dobrzan „Złoty Szpon”,
19. Polski Związek Działkowców – Stowarzyszenie Rodzinny Ogród Działkowy „Miejski” w Pyrzycach,
20. Rzymskokatolicka Parafia pw. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Suchaniu,
21. Parafia Rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia NMP w Reptowie,
22. Parafia Rzymskokatolicka pw. Matki Bożej Różańcowej w Storkowie,
23. Ochotnicza Straż Pożarna w Starej Dąbrowie,
24. Ochotnicza Straż Pożarna w Dobrzanach,
25. Ochotnicza Straż Pożarna w Bielicach,
26. Ochotnicza Straż Pożarna w Ińsku,
27. Ochotnicza Straż klub Pożarna w Żelewie,
28. Gminny Ludowy Klub Sportowy „UNIA”,
29. Klub Sportowy „JEDNOŚĆ”,
30. Gminne Zrzeszenie Ludowego Zespołu Sportowego,
31. Kamila Klejnowska,
32. Grażyna Szalewicz,
33. Regina Kiwior,
34. Krzysztof Sumisławski,
35. Jolanta Lipińska,
36. Agnieszka Zawodzińska,
37. Anna Troszczyńska,
38. Mariola Gwiazda-Tomaszewska,
39. Jadwiga Michalska,
40. Dorota Wityk,
41. Elwira Zych,
42. Władysław Dybała,
43. Urszula Sobczak,
44. Anastazja Woźniak,
45. Joanna Piesyk,
46. Stanisław Tylisz,
47. Eugeniusz Wasiak,
48. Ewa Wasiak,
49. Ewa Walus,
50. Linhard Bożena,
51. Danuta Krekora,
52. Stowarzyszenie „Sieja”,
53. Stowarzyszenie inicjatyw społecznych i kulturalnych „KADAM”,
54. Extremalni – Stowarzyszenie Miłośników Ekstremalnych Wyzwań,
55. Stowarzyszenie Ińskie Lato Filmowe.

Mieszkańcy:

1. Jan Sołoducha,
2. Chodanowska Agnieszka,
3. Joanna Terebecka,
4. Teresa Suliga,
5. Jerzy Makowski,
6. Monika Krekora-Skrobisz,
7. Artur Kuświk,
8. Jan Stefanicki,
9. Maria Krakowiak,
10. Marcin Krawczyk,
11. Danuta Chablewska,
12. Michał Kupczyński,
13. Barbara Modrzejewska,
14. Adam Banaś,
15. Bożena Froncala,
16. Pajor Kamil,
17. Dawid Podoła,



 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego